Karolínka

Pozícia:
SEO špecialistka
Skúsenosti:
3 roky
Email:
seo@high5.sk

O hrdinovi!  

Neohrozená a nakľúčovéslovovzatá expertka na vyhľadávacie algoritmy. Kaja spoľahlivo a neomylne vyčuchá chyby a nedostatky na klientskych stránkach v záujme zvyšovania ich SEO potenciálu. Jej skrytou ambíciou je umiestniť sa na 0. mieste v Google vyhľadávaní.

Keď práve nie je na misii, určite ju nájdete venovať sa svojej rodine a svojim mačkám, z ktorých čerpá superhrdinskú energiu. Urobiť z nej naštvanú pomstiteľku dokáže nefeérová hra a nespravodlivosť, neznáša necitlivosť a krutosť, čo z nej robí člena pre každú League of Justice.

Moje superschopnosti!

Audit webu zo SEO hľadiska
80%
Analýza kľúčových slov
95%
Tvorba portfólia spätných odkazov
90%
  • Audit webu zo SEO hľadiska – Auditovaniu webov a spisovaniu odporúčaní, ako možno optimalizovať web pre vyhľadávač, sa venujem už tretím rokom. Je to nikdy nekončiaca cesta, nakoľko každý klient, každý web je iný. S každým auditom rastú aj moje skúsenosti, stále sa učím nové veci.
  • Analýza kľúčových slov – S každou témou, ku ktorej robím analýzu kľúčových slov, sa dozviem niečo nové. Pomáha mi to udržať si prehľad nie len v mojej práci, ale aj vo všeobecnom prehľade. Preto viem nie len čo znamenajú konkrétne odborné výrazy, ale aj to, či majú o ne ľudia záujem alebo je to téma na okraji ich záujmu.
  • Tvorba portfólia spätných odkazov – Prelinkovaniu webov navzájom, či častí webu vnútri sa venujem na profesionálnej úrovni už 2 roky. Spätné odkazy sú širokým okruhom mojej práce a niekedy sa nachádzajú aj tam, kde ich nehľadáme. Docieliť rovnomerne rozložené portfólio backlinkov je často fuška, no práve to ma na tom baví.