Natália

Pozícia:
Account manager
Skúsenosti:
1 rok

O hrdinovi!

Jej výnimočné schopnosti zahŕňajú okrem superempatického načúvania klientom aj extrémne rýchlu distribúciu prác ostatným členom tímu. Je obrovský pedant a všetku svoju prácu robí na 110 %.

Na pozícii account manažérky občas využíva aj laserový spaľujúci pohľad pri nestíhačkách deadlinov, je však obľúbenou členkou a jej úsmev dokáže motivovať aj v daždivých pondelkových ránach.

Jej kryptonitom sú gombíky. V jej šatníku takticky nenájdete nijaký kus oblečenia s týmto okrúhlymi drobnosťami.

Moje superschopnosti!

Adobe Creative Cloud
60%
Komunikatívnosť
80%
Workoholizmus
100%
  • Adobe Creative Cloud – Tým, že ma baví grafika, kreatívne spracovanie a cítenie, naučila som sa pracovať s adobe programami. Ovládam ich preto na takej nadpriemernej úrovni, pretože vždy keď ma niečo napadlo a nevedela som ako sa to robí, vyhľadala som si postup a naučila sa to hneď.
  • Komunikatívnosť – Snažím sa vcítiť do každého klienta zvlášť, zamerať sa na jeho potreby a odovzdať mu presne to o čo žiada. Aj keď sa niečo nepodarí alebo klient potrebuje niečo narýchlo zmeniť, odkomunikujem to tak, aby boli obe strany spokojné.
  • Workoholizmus – Pracujem viac ako by som mala, pretože ma to baví a chcem aby bolo všetko viac ako 100%. Niekedy to preháňam a niekedy zas úplne viem totálne vypnúť.