Patrik

Pozícia:
CEO
Skúsenosti:
10 rokov

O hrdinovi!

Najsuperhrdina a neohrozený kapitán našej hviezdnej posádky. Nebojácne drží kormidlo a udržiava kurz smerom k novým klientom, lepším riešeniam a výkonnejšiemu marketingu. 

Jeho úhlavnými nepriateľmi sú kel a čakanie. Ako správny kapitán má rád pivo, rybačky, futbal (Arsenal Londýn!) a výzvy.

Hoci je skutočným nadšencom do online, v súčasnosti sa venuje viac offline záležitostiam, ako sú plienky a materské kašičky, čo však jeho líderskú pozíciu nijako neumenšuje.

Moje superschopnosti!

Obchod a komunikácia
95%
Time management
75%
Riadenie tímu
90%
  • Obchod: S komunkáciou s klientom a predajom služieb našej agentúry mám bohaté skúsenosti a cítim sa v tejto oblasti doma. Dohadovanie obchodných stretnutí a získavanie nových klientov je pre mňa okrem biznisovej stránky hodnotné aj po ľudskej stránke, spoznávanie nových ľudí, ich projektov a skúseností.
  • Time management: S timemanagementom bojujem každý deň, s víziou ružovej budúcnosti. Všetko naplánovať a stihnúť včas.
  • Riadenie tímu: Riadenie či vedenie ľudí v tíme nie je pre mňa len menežment. Uvedomujem si princíp fungovania tímu a jeho dynamiky.
    Do každej pozície v tíme sa snažím vidieť na úrovni špecialistu a tým sa viem lepšie pozerať na celý proces práce, pozície a zvládania situácii. Skvelý tím ľudí mi však túto časť práce zjednodušuje.