Grafické služby

Grafický dizajn má špeciálne schopnosti. Vie o vás povedať viac, ako tisíc slov. Nechajte hovoriť grafiku za vás cez vaše logo, korporátnu identitu, webstránku aj sociálne siete.

Obrázok

Kvalitný dizajn pre váš biznis

Náš dizajn dokonale vystihne filozofiu, hodnoty a ciele vašej spoločnosti
 • Tvorba loga

  Kdekoľvek sa objavíte, logo je váš vizuálny hovorca. Zverte jeho tvorbu do rúk profesionálov, aby bolo nielen reprezentatívne, ale aj funkčné.

 • Firemná identita

  Značka bez vlastnej identity je ako kniha bez obalu. Vymyslíme vám dizajn, ktorý vás vystihne a urobí rozpoznateľnými široko-ďaleko.

 • Digitálna grafika

  V online sú naši grafickí dizajnéri ako ryby vo vode. Preto presne vieme, ako by digitálny dizajn mal vyzerať, aby fungoval čo najefektívnejšie.

 • Printová grafika

  Print je Crème de la Crème grafického dizajnu. Komunikujte všetko, čo potrebujete – profesionálne a zapamätateľne.

 • Propagačné materiály

  Nezáleží na tom, či potrebujete letáčik alebo vizitku. Každý jeden propagačný materiál by mal vašu firmu reprezentovať na úrovni.

Grafika od High5 k vašim službám

 • Dizajn, ktorý bude len váš,

  ocenia a vždy rozpoznajú aj vaši klienti

 • Neprehliadnuteľný vizuál

  je to najlepšie, čím dokážete svoju cieľovku osloviť

 • O vedomosti sa radi delíme

  preto sa nebojte pýtať na to, čo vás zaujíma

 • Všetko, čo potrebujete,

  stačí povedať a spolu to dotiahneme k dokonalosti

Obrázok

Komplexné grafické služby

Obrázok

Reklamné vizuály

Obrázok

Príspevky na sociálne siete

Obrázok

Outdoorové reklamy

Obrázok

Letáky, plagáty, brožúry

Obrázok

Logá a logomanuály

Obrázok

Etikety a obaly

Obrázok

Velkoplošná reklama

Obrázok

Google bannery

Obrázok

Vizitky, nálepky, poháre

Obrázok

Pozvánky, darčekové poukazy

Naše najnovšie práce

všetko Online grafika Printová grafika

Energiaweb - logo a logomanuál

Coffee lovers - etikety

Jaguar - google bannery

Rehab - etikety

Land Rover - billboard

Walperdrink - facebooková reklama

Česká mincovňa - faceboové príspevky

Pomohli sme klientovi s tvorbou zaujímavých príspevkov na Facebook. Tieto príspevky zvýšili povedomie o ich mincových kolekciách a zaujali zákazníkov. Zároveň komunikáciu jednotného vizuálneho štýlu budujeme imidž značky.

Mooble House - facebookové príspevky

Pomohli sme klientovi, ktorý predáva mobilné domy, s budovaním ich značky prostredníctvom pôsobivých príspevkov. Naša kreatívna práca posilnila ich online reputáciu a zvýšila povedomie o ich výnimočných mobilných domoch. Naše pekné príspevky pomohli zaujať a pripútať pozornosť potenciálnych zákazníkov, čo viedlo k zlepšeniu obchodných výsledkov.

Rehab Klinik - Facebook reklamy

Vytvorili sme efektívne príspevky a reklamy na Facebook pre klienta, ktorý prevádzkuje rehabilitačnú kliniku. Naše práce mu pomohli získať viac sledovateľov a zvýšiť záujem o ich terapeutické služby.

Airfitting - facebook príspevky

Spoločne s klientom sme vytvorili vizuálne atraktívne príspevky na Facebook, ktoré zaujali publikum a zvýšili povedomie o ich klimatizáciách.

Julius Meinl - tlačoviny

Pri kampani Say Thank You sme okrem online vizuálov potrebovali aj propagačné tlačoviny, ktoré budú prezentované v kaviarňach a reštauráciach. Vytvorili sme niekoľko tlačovín ako voucher, trojuholníkovy tent card na stôl, plagáty i letáky.

Coffee Lovers - email marketing

Pre klienta sme vytvorili e-mail marketingovú stratégiu a responzívnu newslettrovú šablónu, ktorá nielen predáva produkty, ale aj buduje vzťah k značke. E-mail marketing je priamym kanálom s (potenciálnymi) zákazníkmi a preto si dávame záležať, aby sme odprezentovali dušu vášho podnikania.

Royal Home Wellness - vizitky

Povinnou súčasťou propagačných materiálov sú vizitky, ktoré sme pre tohto klienta ladili do jednotnej vizuálnej identity navrhnutej pre klienta. Koncept zadania bol jednoduchosť, exkluzivita a luxus.

DPMPB - grafika a potlač bicyklov

Pre Dopravný podnik mesta Považská Bystrica sme vypracovali zaujímavú požiadavku pre novú službu bike sharing pre občanov mesta. Podľa zadania sme spracovali grafiku a následne vytlačili a polepili blatníky na zadnom kolese.

Coffee Lovers - ďakovné kartičky

Klientovi sme vytvárali propagačné letáky, kde zámerom klienta je prihovoriť sa zákazníkovy a poďakovať mu za objednávku. Touto tlačovinou sa nenásilne pracuje na stratégií lovebrandu, kde dáte pocítiť zákazníkovi, že si ho vážite.

Coffee Lovers - nálepky

Balenie produktu je dôležitý marketingový nástroj. Je to prvý kontakt zákazníka s produktom ktorý si objednal. Je potrebné myslieť aj na to ako bude vyzerať obal, z akého materiálu bude a zároveň aké prekvapenie bude skrývať. Zákazník očakáva to čo si objednal ale prečo ho nepotešiť niečím čo bude naviac napríklad formou nálepky, zľavového poukázu a podobne.

Julius Meinl - nálepky

Okrem online propagácie myslíme pri tomto klientovi aj na maličkosti. Vytvárali sme brandové nálepky, ktorých primárny účel je potešiť zákazníka pri otváraní si zásielky od tohto klienta. Nálepky sú súčasťou objednávky.

Bellmedi - sociálne siete

Mať vizuálne atraktivné sociálne siete je "must have" dnešného marketingu. Pre tohto klienta sa staráme okrem iného aj o Facebook a Instagram, kde propagujeme kozmetické produkty jednoduchým štýlom bez zbytočných rozptyľujúcich prvkov, aby vynikli práve produkty.

Veselé rybičky - beach flag

Pri prezentácií značky na rôznych akciách je potrbné myslieť aj na prezentačné systémy. Pre klienta sme okrem reklamnej vlajky vytvorili aj grafiku na reklamný stan, nálepky, trička, hrnčeky a dokonca aj netradičný papierový klobúk (cylinder)

Veselé rybičky - plagáty

Pre klienta vytvárame ku každej akcií ktorú organizuje potrebné tlačové materiály. Jedná sa zvyčajne o prezentačný plagát, letáky pre rodičov, diplomy pre detí a mnoho ďalšieho.

Česká mincovňa - plagáty

Klientovi sme vytvárali niekoľko desiatok plagátov a letákov, ktoré mali rôzny účel a predmet propagácie. Naše návrhy boli použité aj ako inzercia do denníkov ako Nový Čas, Denník N, SME, Pravda či Slovenka. Pri tvorbe grafiky vrátane tlačovín dodržiavame vizuálnu identitu na budovanie a zapamätanie si brandu značky.

Royal Home Wellness - Roll up

Cieľom bolo vytvoriť prezetačný systém v podobe roll up-ov, ktoré sa budú využívať na propagáciu značky na predajni či na rôzných akciách, výstavách a veľtrhoch.

Royal Home Wellness - brožúra

Klientovi sa staráme o propagačné tlačoviny a jednou z nich bola prezentáčná brožúra portfólia produktov.

DPMPB - grafika a potlač autobusu

Na vianočné obdobie sme dostali požiadavku na návrh grafiky a polep autobusu vianočnou tématikou. Autobus robil radosť obyvateľom Považskej Bystrice niekoľko mesiacov.

Neodpovedali sme na všetko?

Neváhajte nám napísať.

Mám otázku
Obrázok