Sociálne siete

Digitálny svet máme v malíčku a tvoríme ho tak, aby vašich klientov bavil

Budujte brand a zvýšte váš predaj

Vo vzťahoch sa vyznáme. Hlavne v tých na Facebooku, Instagrame či LinkedIne. Pomôžeme vám vytvoriť si pozitívny vzťah s vašimi zákazníkmi, vďaka kompletnej správe sociálnych sietí. Rátajte s nami od návrhu stratégie, tvorbe kreatívy až po vyhodnotenie kampaní.

Náš postup bod po bode

1

Vyspovedáme vás na úvodnej konzultácii

Aby sme spolu dokázali veľké veci, potrebujeme sa navzájom spoznať. Preto budeme chcieť o vašich produktoch, službách a značke vedieť čo najviac.
2

Audit preverí vašu konkurenciu a trh

U nás sa hovorí, priateľov si drž blízko, konkurenciu ešte bližšie. Aby sme pre vás pripravili tú najlepšiu reklamu na sociálne siete, zistíme všetko o vašej konkurencii a trhu.
3

Nastavíme komunikačnú stratégiu a kreatívu

Máme jasnú predstavu, ako majú veci vyzerať a fungovať. Vďaka tvorbe relevantného a zaujímavého obsahu túto predstavu premeníme na realitu.
4

Nasadíme, optimalizujeme a otestujeme

O celú správu sociálnych sietí sa postaráme za vás. Nasadením kreatívneho obsahu však nekončíme. Všetko vylepšujeme a ladíme do úplnej dokonalosti.
5

Ukážeme vám, ako to fungovalo

Výhodou komunikácie na sociálnych sieťach je, že všetko vám vieme do bodky zreportovať. Výsledky dát navyše zanalyzujme tak, aby ste ďalší mesiac mohli byť ešte lepší.

Správa
sociálných sietí

Reklamy na
sociálych sieťach

Stratégia

Audit

Fan
page

Community
management

Toto všetko
dokážeme

Google ads reklama sa totiž dá perfektne cieliť, výsledky sú ľahko merateľné, dáta sa dajú dobre analyzovať a nad výdavkami budete mať tiež plnú moc.
Vykonnostný
marketing
Obsahový
marketing
Audit existujúcich
sociálnych sietí

Pomohli sme v online priestore

Jaguar -

google bannery

Walperdrink -

facebooková reklama

Česká mincovňa -

facebookové príspevky

Pomohli sme klientovi s tvorbou zaujímavých príspevkov na Facebook. Tieto príspevky zvýšili povedomie o ich mincových kolekciách a zaujali zákazníkov. Zároveň komunikáciu jednotného vizuálneho štýlu budujeme imidž značky.

Mooble House -

facebookové príspevky

Pomohli sme klientovi, ktorý predáva mobilné domy, s budovaním ich značky prostredníctvom pôsobivých príspevkov. Naša kreatívna práca posilnila ich online reputáciu a zvýšila povedomie o ich výnimočných mobilných domoch. Naše pekné príspevky pomohli zaujať a pripútať pozornosť potenciálnych zákazníkov, čo viedlo k zlepšeniu obchodných výsledkov.

Rehab Klinik -

facebook reklamy

Vytvorili sme efektívne príspevky a reklamy na Facebook pre klienta, ktorý prevádzkuje rehabilitačnú kliniku. Naše práce mu pomohli získať viac sledovateľov a zvýšiť záujem o ich terapeutické služby.

Airfitting -

facebookové príspevky

Spoločne s klientom sme vytvorili vizuálne atraktívne príspevky na Facebook, ktoré zaujali publikum a zvýšili povedomie o ich klimatizáciách.

Coffee Lovers -

email marketing

Pre klienta sme vytvorili e-mail marketingovú stratégiu a responzívnu newslettrovú šablónu, ktorá nielen predáva produkty, ale aj buduje vzťah k značke. E-mail marketing je priamym kanálom s (potenciálnymi) zákazníkmi a preto si dávame záležať, aby sme odprezentovali dušu vášho podnikania.

Bellmedi -

sociálne siete

Mať vizuálne atraktivné sociálne siete je "must have" dnešného marketingu. Pre tohto klienta sa staráme okrem iného aj o Facebook a Instagram, kde propagujeme kozmetické produkty jednoduchým štýlom bez zbytočných rozptyľujúcich prvkov, aby vynikli práve produkty.

U nás hlúpe
otázky neexistujú

Nebojte sa pýtať na čokoľvek, čo vás zaujíma.
Naši odborníci a špecialisti na online marketing vám radi odpovedia a pomôžu.

Chcete vedieť viac o sociálnych sieťach ?

Marketingové news z prvej ruky

*Zadaním emailovej adresy súhlasite so spracovaním osobných údajov na účely odberu newslettra

Fakturačné údaje

IČO: 48 159 786
IČ DPH: SK2120078708
Komárnická 119/44
Bratislava, 821 02

Office

Trenčianska 704/53
821 09 Bratislava

Kontakt

info@high5.sk
0904 876 596

Fakturačné údaje

IČO: 48 159 786
IČ DPH: SK2120078708
Komárnická 119/44, Bratislava, 821 02

Office

Trenčianska 704/53, 821 09 Bratislava

Kontakt

info@high5.sk
0904 876 596
© 2024 Vytvorené so ❤️ marketingovou agentúrou High5
High Five studio s.r.o.
Ochrana osobných údajov a podmienky