Správa sociálnych sietí

Chcete byť bližšie k svojim zákazníkom? Túžite zviditeľniť svoj biznis online? Využite silu sociálnych sietí! Buďte aj vy tam, kde sú vaši potenciálni zákazníci a klienti. Komunikujte s nimi spôsobom, ktorý zaujme. Vášmu biznisu na mieru ušijeme koncept social media komunikácie, ktorý vám dá priestor rásť.

 

Tvorba príspevkov a propagácií

Facebook a Instagram sú naša parketa! Prenechajte nám správu vašich účtov na sociálnych sieťach – vyrobíme vám originálny a pútavý obsah, ktorý bude do detailu prispôsobený cieľovej skupine. Inšpiratívne odprezentujeme vaše podnikanie a vyzdvihneme jedinečné aspekty vášho produktu či služby.

 

Zaujímavý obsah

Cesta k úspechu začína tvorbou obsahu, ktorý bude zaujímavý pre návštevníkov vašich sociálnych sietí. Hoci používatelia primárne na Facebooku či Instagrame hľadajú zábavu a oddych, ide o dôležitý predajný kanál, ktorý dokáže byť neuveriteľne ziskový – ak sa vám podarí zaujať a získať pozornosť návštevníkov. Prenechajte túto úlohu profesionálom!

Postavicka vystupujuca s mobilu
Priemerný človek strávi na Facebooku či Instagrame 6 (!) hodín denne. Tento fakt je dostatočným argumentom na to, prečo by social media marketing nemala zanedbávať ani vaša firma!

 

Marketing na sociálnych sieťach však nie je len o pridávaní príspevkov a ich následnom “boostovaní”, ktoré odbavíte troma kliknutiami. Komunikujte svoju značku, budujte vzťah s návštevníkmi a robte z nich klientov a zákazníkov! Vhodným nastavením správy vašej stránky, tvorbou zaujímavého obsahu a kampaní docielite nárast zákazníkov, konverzií i ziskov.

Spolahlivosť

Čo sľúbime, to platí. Nestaviame vzdušné zámky, vieme, čo chceme a čo môžeme docieliť.

Efektívnosť

Pracujeme, testujeme a optimalizujeme, aby sme za váš budget dosiahli čo najlepšie výsledky.

Entuziazmus

Naša práca je naším poslaním. Baví nás, čo robíme, a na výsledkoch to rozhodne spoznáte.

Profesionalita

Podnikanie nie je hra. Váš biznis berieme so všetkou vážnosťou a vo vašom záujme urobíme všetko, čo bude v našich silách.
120+
spokojných klientov
6+
rokov skúseností
800+
aktívnych PPC kampaní
700000+
preinzerovaných v klientských kampaniach
Čo o nás hovoria naši klienti

Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Preto nás mimoriadne tešia desiatky pozitívnych referencií od našich klientov.

Konzultácia zdarma

Konzultácia zdarma

  Do toho! Nebojte sa nás kontaktovať, nehryzieme

  Chceli by ste sa spýtať na podrobnosti?

  Alebo máte nejakú špecifickú požiadavku?

  Neviete, ktoré služby majú pre vás zmysel?

  Potrebujete nezáväznú kalkuláciu alebo nám chcete ponúknuť spoluprácu?

  Konzultácia zdarma

   Vždy čerstvé informácie z marketingu

   Sledujte našu pravidelne aktualizovanú blogovú sekciu a zostaňte v obraze!